Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 00:04:23

Forbiz прямуємо разом

02.03.2020   13:17Агенцiя

27 лютого у великій залі відбулось засідання робочої групи з питань реалізації, моніторингу та оцінки результативності досягнення оперативної цілі щодо розвитку малого та середнього підприємництва в стратегії розвитку Ніжинської міської ОТГ.

У заході взяли участь міський голова Анатолій Лінник, старший консультант з питань політики розвитку МСП FORBIZОльга Красовська, консультант з координації політики та розвитку інфраструктури підтримки МСП, Офіс розвитку МСП Юрій Вдовенко, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, радник міського голови Сергій Осадчий, представники відділу економіки та інвестиційної діяльності, члени робочої групи - підприємці, представники громадських організацій.

Відділ економіки та інвестиційної діяльності презентував напрацьовані результати щодо розвитку малого та середнього підприємництва. Зокрема: відкриття центру підтримки підприємництва, участь в програмі «U – LEAD з Європою», співпраця з Радою підприємців при Ніжинській міській раді, проведення для представників бізнес спільноти міста: «круглого столу», семінарів, зустрічей, затвердження порядку про фінансову допомога суб’єктам підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури,  підтримка порталу «відкритий бюджет», наповнення порталу відкритих даних та інше. 

Ольга Красовська надала робочій групі свої рекомендації щодо подальшої роботи та пропозиції для реалізації проекту Створення школи малого та середнього підприємництва у м. Ніжині. У своєму виступі відмітила, що Ніжинська громада є однією з найбільш прогресивних та активних щодо співпраці та реалізації завдань.

Юрій Вдовенко надав консультації щодо роботи інформаційного порталу для підприємців, пілотних програм: КульТуРег, Факторинг ре-старт та надав відповіді на запитання присутніх.

Робота по виконанню проектних завдань триває. Попереду ще втілення ідей, шляхи реалізації яких були обговорені на заході. 

Довідково. Пілотна програма з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів спрямованих на розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) реалізується в місті Ніжині за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги FORBIZ в рамках ініціативи «Підтримка ЄС України у відновленні її економіки» (EU4Busines), що втілюється в Україні консорціумом на чолі з GFAConsultingGroup, а також за підтримки програми «U – LEAD з Європою».

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.