Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 12:36:58

Forbiz прямуємо разом

02.03.2020   13:17Агенцiя

27 лютого у великій залі відбулось засідання робочої групи з питань реалізації, моніторингу та оцінки результативності досягнення оперативної цілі щодо розвитку малого та середнього підприємництва в стратегії розвитку Ніжинської міської ОТГ.

У заході взяли участь міський голова Анатолій Лінник, старший консультант з питань політики розвитку МСП FORBIZОльга Красовська, консультант з координації політики та розвитку інфраструктури підтримки МСП, Офіс розвитку МСП Юрій Вдовенко, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, радник міського голови Сергій Осадчий, представники відділу економіки та інвестиційної діяльності, члени робочої групи - підприємці, представники громадських організацій.

Відділ економіки та інвестиційної діяльності презентував напрацьовані результати щодо розвитку малого та середнього підприємництва. Зокрема: відкриття центру підтримки підприємництва, участь в програмі «U – LEAD з Європою», співпраця з Радою підприємців при Ніжинській міській раді, проведення для представників бізнес спільноти міста: «круглого столу», семінарів, зустрічей, затвердження порядку про фінансову допомога суб’єктам підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури,  підтримка порталу «відкритий бюджет», наповнення порталу відкритих даних та інше. 

Ольга Красовська надала робочій групі свої рекомендації щодо подальшої роботи та пропозиції для реалізації проекту Створення школи малого та середнього підприємництва у м. Ніжині. У своєму виступі відмітила, що Ніжинська громада є однією з найбільш прогресивних та активних щодо співпраці та реалізації завдань.

Юрій Вдовенко надав консультації щодо роботи інформаційного порталу для підприємців, пілотних програм: КульТуРег, Факторинг ре-старт та надав відповіді на запитання присутніх.

Робота по виконанню проектних завдань триває. Попереду ще втілення ідей, шляхи реалізації яких були обговорені на заході. 

Довідково. Пілотна програма з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів спрямованих на розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) реалізується в місті Ніжині за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги FORBIZ в рамках ініціативи «Підтримка ЄС України у відновленні її економіки» (EU4Busines), що втілюється в Україні консорціумом на чолі з GFAConsultingGroup, а також за підтримки програми «U – LEAD з Європою».

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.