Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 січня, 07:43:13

Forbiz прямуємо разом

02.03.2020   13:17Агенцiя

27 лютого у великій залі відбулось засідання робочої групи з питань реалізації, моніторингу та оцінки результативності досягнення оперативної цілі щодо розвитку малого та середнього підприємництва в стратегії розвитку Ніжинської міської ОТГ.

У заході взяли участь міський голова Анатолій Лінник, старший консультант з питань політики розвитку МСП FORBIZОльга Красовська, консультант з координації політики та розвитку інфраструктури підтримки МСП, Офіс розвитку МСП Юрій Вдовенко, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, радник міського голови Сергій Осадчий, представники відділу економіки та інвестиційної діяльності, члени робочої групи - підприємці, представники громадських організацій.

Відділ економіки та інвестиційної діяльності презентував напрацьовані результати щодо розвитку малого та середнього підприємництва. Зокрема: відкриття центру підтримки підприємництва, участь в програмі «U – LEAD з Європою», співпраця з Радою підприємців при Ніжинській міській раді, проведення для представників бізнес спільноти міста: «круглого столу», семінарів, зустрічей, затвердження порядку про фінансову допомога суб’єктам підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури,  підтримка порталу «відкритий бюджет», наповнення порталу відкритих даних та інше. 

Ольга Красовська надала робочій групі свої рекомендації щодо подальшої роботи та пропозиції для реалізації проекту Створення школи малого та середнього підприємництва у м. Ніжині. У своєму виступі відмітила, що Ніжинська громада є однією з найбільш прогресивних та активних щодо співпраці та реалізації завдань.

Юрій Вдовенко надав консультації щодо роботи інформаційного порталу для підприємців, пілотних програм: КульТуРег, Факторинг ре-старт та надав відповіді на запитання присутніх.

Робота по виконанню проектних завдань триває. Попереду ще втілення ідей, шляхи реалізації яких були обговорені на заході. 

Довідково. Пілотна програма з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів спрямованих на розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) реалізується в місті Ніжині за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги FORBIZ в рамках ініціативи «Підтримка ЄС України у відновленні її економіки» (EU4Busines), що втілюється в Україні консорціумом на чолі з GFAConsultingGroup, а також за підтримки програми «U – LEAD з Європою».

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 60 нових випадків COVID-19

Виявлено 60 нових випадків COVID-19 16:33

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 січня в області зафіксовано 60 нових випадків COVID-19.

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими 15:35

Опівночі на вулиці Генерала Бєлова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Ford Sierra. Як з’ясувалося, за кермом перебував 20-річний чернігівець.

Служба судової охорони Чернігівщини і

Служба судової охорони Чернігівщини і "Чернігівська політехніка" підписали Меморандум про співробітництво 15:28

Начальник ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак і ректор Національного університету "Чернігівська політехніка" Олег Новомлинець підписали Меморандум про співробітництво.

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію 12:50

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують. 12:40

Що чекає на українців з 25 січня і які обмеження діятимуть.