Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 16:37:11

Патрульні вдруге виявили одного і того ж водія з ознаками алкогольного сп’яніння

02.03.2020   08:15Агенцiя

Вночі на вулиці Олега Кошового екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення правил дорожнього руху автомобіль Great Wall. Як з’ясувалося, за кермом перебував 32-річний чернігівець. Минулого грудня за рішенням суду чоловіка позбавили права керування транспортними засобами строком на один рік.

Під час спілкування з водієм поліцейські помітили у нього характерні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Громадян погодився пройти огляд у медичному закладі. Результат – 1,5 проміле алкоголю.

Інспектори склали на водія адмінпротоколи за ч. 2 ст. 130 КУпАП – повторне протягом року керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Адже минулого року його позбавили права керування саме за їзду за кермом напідпитку.

Протягом минулої ночі патрульні виявили та задокументували 4 факти керування авто особами, які перебували у стані сп’яніння.

Довідка: санкція ч. 2 ст. 130 КУпАП передбачає покарання у вигляді штрафу 20 400 гривень та позбавлення права керування на 3 роки.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.