Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки
Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.
![](/uploads/26168-m.jpg)
За ці роки смітник перетворився в справжнє сміттєзвалище, забруднив загальну територію двору і викликав обурення сусідів.
Тому люди звернулися на телефонну «гарячу» лінію Державної екологічної інспекції у Чернігівській області з проханням вжити відповідних заходів реагування.
По даному питанню Інспекцією було винесено припис КП «Деснянське» Чернігівської міської ради про усунення порушень природоохоронного законодавства у сфері поводження з відходами, за невиконання якого посадову особу підприємства було притягнуто до адмінвідповідальності, та зобов’язано повторним приписом усунути виявлені порушення до 2 березня 2020 року.
27 лютого комунальниками міста в присутності державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області розпочато прибирання прибудинкової території.
Станом на сьогодні територія залишається ще засміченою, на наступному тижні заходи з прибирання продовжаться.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.