Про безпечність харчування учнів і дошкільнят йшлося під час навчань у Чернігівському районі та Ніжині
Семінар для начальників відділів освіти, керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, кухарів шкільних їдалень провели у Чернігівському районі фахівці територіального управління Держпродспоживслужби.
Особлива увага зверталась на дотримання санітарно-гігієнічних вимог по утриманню приміщень та обладнання в закладах освіти, на профілактику харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій в організованих дитячих колективах.
Під час навчання наголошувалось на важливості дотримання правил особистої гігієни, чистоти побутового посуду та використання дезінфекційних засобів.
Спеціалісти Держпродспоживслужби ознайомили присутніх з основними вимогами до якості та безпечності харчових продуктів та впровадження принципів системи НАССР на харчоблоках закладів освіти.
Про організацію якісного і безпечного харчування дітей говорили також у Ніжині.
На нараді-семінарі під назвою «Про здійснення заходів щодо контролю у сфері безпечності харчових продуктів та впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР», що пройшла на базі міського ДНЗ № 23, керівники закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти отримали вичерпні відповіді на запитання по запровадженню НАССР, обмінялися інформацією щодо шляхів забезпечення якісного та безпечного харчування дошкільнят.
Під час семінару обговорено актуальні питання організації безпечного харчування у світлі Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2012 № 590 «Про затвердження вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи Управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)», вимоги чинного законодавства щодо застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системного аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, програм-передумов системи НАССР.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression