Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 08:28:00

Добувати воду з артезіанських свердловин без дозволу не можна

18.09.2012   16:55Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області під час проведення планових перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства ВРНП ПАТ “Укрнафта” виявила порушення Водного Кодексу України.

У межах компетенції з’ясовано, що з артезіанських свердловин самовільно без дозволу на спеціальне водокористування за період з 29.11.2011 року по 01.08.2012 року:
- Чернігівським відділенням реалізації нафтопродуктів ПАТ “Укрнафта” (с. Ягідне, Чернігівський район) забрано 73,83 м³ питної води;
- Чернігівським відділенням реалізації нафтопродуктів ПАТ “Укрнафта” (с. Киянка, Чернігівський район) забрано 41,1 м³ питної води;
- Чернігівським відділенням реалізації нафтопродуктів ПАТ “Укрнафта” (м. Чернігів) забрано 30,542 м³ питної води;
- Чернігівським відділенням реалізації нафтопродуктів ПАТ “Укрнафта” (с. Новоселівка, Чернігівський район) забрано 32,363 м³ питної води.

Суми збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів у результаті самовільного використання води, відповідно становлять: 2 702; 1 445; 1 074 та 1 138 гривень.   

 Порушнику пред’явлено претензії про добровільне відшкодування збитків.

http://www.menr.gov.ua/content/article/11331

Останні новини Чернігівщини

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру 08:24

Програму “Музика Душі” в рамках проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Камерний абонемент” представили 22 лютого музиканти Київського струнного квартету.

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей 08:13

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури, зобов’язавши одну із об'єднаних громад Городнянського району утворити у складі виконавчих органів службу у справах дітей.

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл 08:03

У Сновську поліція оперативно вийшла на слід чоловіка, який ввечорі 21 лютого з господарства місцевого мешканця викрав мотоцикл.

Служба автомобільних доріг попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області 07:45

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу на території України очікуються складні погодні умови. Пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с.

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.