Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця
Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».

У судовому засіданні обвинувачений вину згідно пред’явленого обвинувачення не визнав. Суду грабіжник повідомив, що взяв телефон потерпілого з його дозволу, щоб зателефонувати. Згодом потерпілий задрімав, а коли прокинувся, почав звинувачувати чоловіка у крадіжці та жбурляти у нього камінням. Чоловік злякався та втік.
Однак, прокурором у судовому засіданні на підтвердження вини обвинуваченого суду надано беззаперечні докази.
Зокрема, потерпілий суду повідомив, що обвинувачений попросив закурити і пішов, а згодом повернувся та вихопив з кишені джинсів мобільний телефон. Крім того, судом також взято до уваги показання свідка, яка стала очевидцем події. Самого ж обвинуваченого працівники поліції затримали у під’їзді будинку незадовго після вчинення злочину.
Вироком суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України та призначено покарання у виді 4 років 1 місяця позбавлення волі.
Набрання вироком законної сили обвинувачений очікуватиме під вартою.
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51
В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).