Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах
Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.
Суб’єктам господарювання надані пам’ятки, де оприлюднені результати випробувань солодковершкового масла в лабораторіях, які здійснювали дослідження з метою виконання державного контролю.
А на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бобровицькій райдержадміністрації йшлося про недопущення занесення на територію району збудника африканської чуми свиней і профілактику заразного вузликового дерматиту. Крім того, його учасники обговорили низку профілактичних заходів щодо попередження високопатогенного грипу птиці. На порядку денному також було обговорення ситуації з безпритульними тваринами і профілактика масових отруєнь бджіл під час проведення аграріями польових робіт.
Такі ж питання порушувались і під час сходу села в Озерянах, де місцеві селяни отримали від фахівців компетентні відповіді.
Так само, як і жителі Киріївки, що в Сосницькому районі. На проведених там загальних зборах громадян представники територіального підрозділу Держпродспоживслужби дали роз’яснення щодо профілактики найпоширеніших інфекційних захворювань, що є спільними для тварин і людей.
А ще вони розробили пам’ятку «Обережно: коронавірус!», яку було розміщено на сайті Сосницької райдержадміністрації та в районній газеті «Вісті Сосниччини».
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression