Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 15:36:36

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян

19.02.2020   10:23Агенцiя

18 лютого міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян.

Для оперативного вирішення звернень та надання вичерпної відповіді в прийомі взяли участь начальник відділу юридично-кадрового забезпечення В’ячеслав Лега, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, начальник управління соціального захисту населення Валентина Кулініч, начальник сектора з питань прийому та звернення громадян Ірина Назаріна, начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко та начальник відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади Оксана Лях.

Ніжинці звернулися до міського голови з різноманітними питаннями, які стосувались: пільгового перевезення в громадському транспорті інвалідів 2-ї групи, встановлення індивідуального опалення в одній із квартир багатоповерхового будинку, сплати за теплопостачання та комунальні послуги, виділення житла дитині, позбавленої батьківського піклування, грейдерування та підсипки дороги по вулиці Зої Космодем’янської.

Анатолій Лінник та керівники структурних підрозділів і виконавчих органів виконавчого комітету Ніжинської міської ради дали вичерпні відповіді на кожне звернення громадян.

За результатами прийому всі питання, пропозиції та доручення перебувають на особистому контролі у міського голови. З питань, вирішення яких не входить до компетенції міської ради, заявникам надано кваліфіковані роз'яснення.

Нагадуємо, що прийом міського голови здійснюється за попереднім записом. Запис на особистий прийом проводиться щодня з 08.00 до 17.00 год. (без обідньої перерви) в кім.№10, площа Івана Франка,1 (тел. 7-11-21).

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини