Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 16:09:46

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

19.02.2020   09:19Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 лютого до 8:00 19 лютого 2020 року.

Протягом минулої доби зареєстрована 1 дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої постраждала 1 особа.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

В с. Южне Ічнянського району по вул. Шевченка о 12 год. 34 хв. 18 лютого водій автомобіля "ВАЗ-2106" здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист отримала тілесні ушкодження та була доставлена до Ічнянської центральної районної лікарні.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  18 лютого до 20 години 19 лютого очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 3-8º тепла.
По м. Чернігову, мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер західний  5-10 м/с. Температура вночі 1-3º, вдень 5-7º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09

російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.

Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29

У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35

Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.

Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43

З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини