Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 15:57:47

Близько тисячі працівників підготує служба зайнятості до весняно-польового сезону

18.02.2020   12:22Агенцiя

Весна традиційно пожвавлює попит на робочі руки, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи, тому кваліфіковані робітники на селі неабияк потрібні.

Враховуючи вимоги роботодавців до якості робочої сили, використання сучасної техніки, застосування новітніх технологій обробки землі й вирощування сільськогосподарських культур, служба зайнятості забезпечує професійне навчання безробітних за сучасними навчальними планами і програмами для роботи в сільському господарстві.

Цього року протягом лютого-березня на замовлення аграріїв Чернігівщини за направленням служби зайнятості буде підвищено кваліфікацію близько тисячі робітників, а саме: трактористів-машиністів сільгоспвиробництва, водіїв автотранспортних засобів, слюсарів з ремонту сільськогосподарської техніки тощо. Це дозволить незайнятим громадянам, які проживають переважно в сільській місцевості, отримати бажану роботу і стабільний заробіток, а роботодавцям – кваліфіковані кадри, які відповідають їх вимогам.

Під час навчання шукачі роботи ознайомляться з новітніми технологіями в сільгоспвиробництві, сучасною технікою та особливостями керування нею, управлінням, експлуатацією та обслуговуванням, основами охорони праці тощо. Навчання проводять викладачі Рівненського та Сумського центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини