Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 04:35:30

Прокурор поповнює місцевий бюджет

18.02.2020   08:19Агенцiя

Статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначені повноваження, зокрема, селищних рад щодо забезпечення виконання бюджету, здійснення в установленому порядку фінансування видатків з місцевого бюджету.

В той же час одна з селищних рад області не виконувала обов'язок, передбачений частинами 1, 2 статті 1277 ЦК України, щодо звернення до суду із заявами про визнання спадщини відумерлою після спливу одного року з часу відкриття спадщини.

Таким чином, бездіяльність селищної ради призвела до того, що територіальна громада тривалий час не набувала права власності на спадщину у вигляді грошових коштів в сумі 100 тис. грн.

Відтак, за 5 позовними заявами Бахмацької місцевої прокуратури в судовому порядку спадщину визнано відумерлою та визнано право власності територіальної громади на 100 тис. грн.

Вказані кошти надішли до бюджету селищної ради. Рішення суду виконані.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини