Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 01:40:09

На Координаційній раді розглянули пропозиції щодо змін розкладу пасажирських перевезень та відкриття нового маршруту

15.02.2020   16:23Агенцiя

У Ніжинському районі може з’явитися новий автобусний маршрут Ніжин – Кунашівка – Переяслівка – Черняхівка – Березанка – Ніжин.

Про це повідомили на засіданні Координаційної ради Чернігівської облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області. Щоб предметно говорити про його відкриття, Ніжинській РДА потрібно провести дослідження доріг та надати орієнтовні схему та розклади руху автобусів.

Питання про внесення змін до розкладу руху автобусів на маршруті Срібне – Чернігів (рейси 2405/2406) з часом відправлення з Ніжин АС о 09 год. 45 хв. на 09 год. 05 хв. вирішили доопрацювати спільно з перевізниками.

Як тільки Куликівська райдержадміністрація погодить рішення, то за новим розкладом їздитимуть автобуси і на маршруті Чернігів – Смолянка: відправлення рейсу з обласного центру перенесуть з 14 год. 53 хв. на 14 год. 32 хв.

Погодження двох райдержадміністрацій — Бахмацької і Талалаївської — потрібні для зміни днів обслуговування автобусного маршруту Талалаївка – Бахмач (рейси 4083/4084): із щоденного виконання на 2, 3, 4, 5, 6 дні тижня.

Координаційна рада також обговорила відновлення пасажирських перевезень на маршруті Чернігів – Вовчок по 5, 6, 7 днях тижня. Перевізник призупинення рейсів пояснює як технічними проблемами транспортних засобів, так і зменшенням пасажиропотоку. Зі свого боку, керівництво Кіптівської ОТГ готове відшкодовувати вартість перевезення пільгових категорій.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини