Шукаючи відповіді, - захопилася психологією, а знайшовши, – започаткувала власну справу
У народі кажуть: «Тому, хто звик все бачити у сірих тонах, не допоможуть навіть рожеві окуляри». Це, звісно, так. Проте є люди, які прагнуть змінити цей світ на краще,і для цього змінюються самі. Про одну з таких - наша історія.

Ірина Кравець
Ірина Кравець із Городні у свої 33 кардинально змінила своє життя, обравши альтернативою безробіттю підприємництво. Дізнавшись від кар’єрного радника у службі зайнятості про можливість виплати допомоги по безробіттю одноразово, вирішила скористатися для старту. Підтримав і чоловік, який вже не новачок у бізнесі. Отож сьогодні жінка займається психологічною практикою, почувається щасливою та має амбітні плани на майбутнє.
Свого часу обирала професію свідомо – її завжди цікавив соціум, було прагнення допомагати людям. Після закінчення інституту права, соціальних технологій та праці за спеціалізацією соціальна робота 7 років працювала у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, бачила багато негативних прикладів, життєвих історій неблагополучних сімей.Непокоїли питання: чому люди так живуть?,чому не можуть справитися з негараздами?,чому настає зневіра? Шукаючи відповіді, захопилася психологією та так, що згодом отримала диплом практичного психолога в інституті післядипломної педагогічної освіти.
«Всі наші проблеми, переважно, у свідомості й, аби допомагати людям їх подолати, вирішила розпочати з себе», - говорить Ірина, згадуючи нелегкий період в особистому житті. Адже сама була в розпачі, коли дізналася про хворобу, яка потребує постійного дороговартісного медикаментозного лікування.
Тоді у неї, 21-річної дівчини, не було ще ні чоловіка, ні дітей, а був діагноз. І вона знайшла в собі сили прийняти цю життєву обставину не як вирок;не боятися, а полюбити свою індивідуальність. Щоправда, базові потреби змусили шукати більш високооплачувану роботу.
Так потрапила менеджером на проект всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ. Це була нова роль, новий досвід, новий крок до реалізації.
Коли постало питання вибору бізнес-ідеї, то вирішилавикористати свої знання та досвід у сфері психології – зайнятися наданням консультаційних психологічних послуг. Планує працювати з різними категоріями клієнтів.
Постійно вдосконалює свій професійний рівень, відтак пройшла базовий курс арт-терапії (терапії мистецтвом), спілкується з колегами-психологами щодо реалізації спільних проектів, надає індивідуальні консультації.
«Путівкою в життя» не закінчилася співпраця зі службою зайнятості. За рекомендацією кар’єрного радника Ірина Кравець залучалася до проведення профбесід з прикордонниками про суциїдальну поведінку, мотиваційних тренінгів з безробітними. Останніх вона мотивує до пошуку роботи, вчить ставити та досягати цілей та ставати успішними. А всім, без виключення, радить бути чесними з собою, аби не піддаватись ілюзіям.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.