Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 10:21:48

Міський голова Анатолій Лінник прозвітував перед громадою за 2019 рік

08.02.2020   10:30Агенцiя

7 лютого у великій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбувся публічний звіт міського голови Анатолія Лінника про роботу виконавчих органів Ніжинської міської ради в 2019 році.

На захід були запрошені секретар міської ради Валерій Салогуб, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко та Сергій Дзюба, керуючий справами апарату виконавчого комітету Ніжинської міської ради Сергій Колесник, радник міського голови Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів та виконавчих органів міської ради, депутати міської ради, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій міста, члени громадської ради, ради підприємців, молодіжної ради, громадськість міста та ЗМІ.

На початку звітування міський голова наголосив, що міська рада представляє спільні інтереси жителів міста, тому все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної праці кожного депутата, постійних комісій, виконавчого комітету міської ради, сесійної діяльності, співпраці з керівниками підприємств, господарств, установ та громадських організацій.

Анатолій Валерійович зауважив, що 2019 рік був особливий тим, що це перший рік, коли громада жила і працювала в статусі Об’єднаної територіальної громади.

В 2019 році завершилася розробка стратегії розвитку Ніжинської громади, яка затверджена сесією міської ради. Наразі ведеться робота над її виконанням.

Міський голова детально окреслив проблеми, шляхи їх вирішення та результати роботи в таких пріоритетних напрямках розвитку міста, як: розвиток економіки та інвестиційна діяльність, бюджетна сфера, житлово-комунальне господарство, освіта, охорона здоров’я, культура і туризм, соціальний захист та соціальне забезпечення, молодіжна політика, фізична культура і спорт та житлове будівництво.

Особливу увагу міський голова звернув на проекти, що реалізувалися за кошти державної субвенції місцевим бюджетом на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад та кошти Державного фонду регіонального розвитку. Зупинився також на тому, що виконано і що не вдалось зробити в 2019 році, але буде зроблено в 2020-му, поділився планами і перспективами роботи міської ради на 2020 рік.

Після звітування Анатолій Лінник відповів на питання ніжинців. Тематика запитань – будівництво тих чи інших об’єктів у місті, ремонт доріг, благоустрій, питання, які стосувалися соціально-економічної сфери життя міста тощо.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини