У Чернігові створюється ще один дитячий будинок сімейного типу
Ордер на вселення до службового житлового приміщення батькам-вихователям для спільного проживання та виховання дітей надав виконавчий комітет Чернігівської міської ради 6 лютого.
За клопотанням виконавчого комітету Деснянської районної у місті Чернігові ради (№ 03-03/205 від 27січня 2020 року) ордер на службовий шестикімнатний житловий будинок, житловою площею 131,9 кв.м, по провулку Кривоноса виданий сім’ї Тимофеєвих.
Як повідомив начальник відділу квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради Михайло Католик, цей будинок новий. Він куплений у приватної особи, яка привела його у відповідність до всіх вимог для дитячого будинку сімейного типу. Зокрема, продавцем житла там зробили пандус, ігровий майданчик. Крім того, переробили мансарду, створивши ігрову та ще одну кімнату для господарських цілей.
Загалом у цьому дитячому будинку сімейного типу виховуватимуть 10 дітей. Наразі подружжя Тимофеєвих діє як прийомна сім’я, виховує власних чотирьох синів та одного прийомного. Сім’я планує взяти на виховання ще п’ятеро дівчаток, позбавлених батьківського піклування, четверо з яких є рідними сестрами їх прийомного сина. Старша дівчинка навчається у вузі, а інші перебувають у Черешенській школі-інтернаті та Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
Крім того, рішенням виконкому за актами приймання-передачі батькам-вихователям у користування передане майно для забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу, зокрема, меблі для кімнат, ванної та кухні.
Кошти субвенції з державного бюджету для розвитку сімейних форм виховання в розмірі 4,643 млн грн на придбання цього приватного будинку, на основі якого створений дитячий будинок сімейного типу, Чернігівська міська рада використала в 2019 році.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54
У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.
Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22
Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.
З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51
З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.
Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45
Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.