Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 20:57:31

Обласна рада церков та релігійних організацій – за посилення інституту сім’ї

07.02.2020   11:16Агенцiя

Морально-духовну та благодійницьку діяльність релігійних громад обговорили 6 лютого на обласній Раді церков та релігійних організацій.

Засідання провів заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван. Посадовець акцентував, що головним має бути міжнаціональна й міжконфесійна злагода та взаємна повага, і запевнив: влада буде підтримувати різні релігійні організації незалежно від того, до якої конфесії вони належать.

– Обласна рада церков та релігійних організацій – важливий інструмент взаємодії влади і церкви. – зауважив Андрій Подорван. – Для нас важлива кожна конфесія, адже всі ви робите для людей велику справу. Зі свого боку Чернігівська ОДА готова підключатися до ваших ініціатив і допомагати організаційно і медійно.

В рамках конструктивного діалогу присутні обговорили проєкти та плани на майбутнє. Розглянули спільні заходи, які слугуватимуть прикладом міжконфесійної злагоди та єдності у реалізації благодійних, милосердницьких та морально-духовних проєктів у 2020 році.

Зокрема, це молитовний сніданок, а також Дні Біблії в рамках проголошеного 2020 року – Всесвітнього року Біблії.

В свою чергу Андрій  Подорван запропонував церквам та релігійним організаціям долучитися до підготовки відзначення в області 1000-ліття Чернігівського князівства.

– Для Чернігівщини ця подія має дуже важливе значення. І хоча на перший погляд звучить як світський захід, насправді, має безпосередній зв'язок з історією православ`я, з чернігівськими храмами. Таким чином будемо підсилювати увагу до наших древніх пам`яток, – пояснив заступник.

Представники релігійних громад висловили єдину позицію: одне з головних завдань релігійних конфесій – збереження інституту сім’ї. Разом з тим висловили стурбованість негативною демографічною ситуацією в області та соціально-економічними умовами, які змушують чернігівців виїжджати за кордон у пошуках більш оплачуваної роботи.

– Можу вас запевнити, що 90% всього порядку денного керівництва ОДА – це економіка. Це конкретні напрацювання для поліпшення ситуації, –  пояснив Андрій Подорван.

Принагідно він подякував всім представникам церков та релігійних організацій за благодійницьку діяльність, а також організацію змістовного дозвілля для дітей і молоді. Це недільні школи, літні табори, гуртки та молодіжні клуби, які стають майданчиками для спілкування підростаючого покоління і відіграють важливу роль у їх вихованні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.