Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 23:54:36

Обласна рада церков та релігійних організацій – за посилення інституту сім’ї

07.02.2020   11:16Агенцiя

Морально-духовну та благодійницьку діяльність релігійних громад обговорили 6 лютого на обласній Раді церков та релігійних організацій.

Засідання провів заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван. Посадовець акцентував, що головним має бути міжнаціональна й міжконфесійна злагода та взаємна повага, і запевнив: влада буде підтримувати різні релігійні організації незалежно від того, до якої конфесії вони належать.

– Обласна рада церков та релігійних організацій – важливий інструмент взаємодії влади і церкви. – зауважив Андрій Подорван. – Для нас важлива кожна конфесія, адже всі ви робите для людей велику справу. Зі свого боку Чернігівська ОДА готова підключатися до ваших ініціатив і допомагати організаційно і медійно.

В рамках конструктивного діалогу присутні обговорили проєкти та плани на майбутнє. Розглянули спільні заходи, які слугуватимуть прикладом міжконфесійної злагоди та єдності у реалізації благодійних, милосердницьких та морально-духовних проєктів у 2020 році.

Зокрема, це молитовний сніданок, а також Дні Біблії в рамках проголошеного 2020 року – Всесвітнього року Біблії.

В свою чергу Андрій  Подорван запропонував церквам та релігійним організаціям долучитися до підготовки відзначення в області 1000-ліття Чернігівського князівства.

– Для Чернігівщини ця подія має дуже важливе значення. І хоча на перший погляд звучить як світський захід, насправді, має безпосередній зв'язок з історією православ`я, з чернігівськими храмами. Таким чином будемо підсилювати увагу до наших древніх пам`яток, – пояснив заступник.

Представники релігійних громад висловили єдину позицію: одне з головних завдань релігійних конфесій – збереження інституту сім’ї. Разом з тим висловили стурбованість негативною демографічною ситуацією в області та соціально-економічними умовами, які змушують чернігівців виїжджати за кордон у пошуках більш оплачуваної роботи.

– Можу вас запевнити, що 90% всього порядку денного керівництва ОДА – це економіка. Це конкретні напрацювання для поліпшення ситуації, –  пояснив Андрій Подорван.

Принагідно він подякував всім представникам церков та релігійних організацій за благодійницьку діяльність, а також організацію змістовного дозвілля для дітей і молоді. Це недільні школи, літні табори, гуртки та молодіжні клуби, які стають майданчиками для спілкування підростаючого покоління і відіграють важливу роль у їх вихованні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 3 нові випадки COVID-19

Виявлено 3 нові випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 січня в області зафіксовано три нових випадки COVID-19.

Реальне позбавлення волі контрактнику за спричинення тяжких тілесних ушкоджень співслужбовцю: спеціалізована прокуратура

Реальне позбавлення волі контрактнику за спричинення тяжких тілесних ушкоджень співслужбовцю: спеціалізована прокуратура 14:38

Завдяки непохитній позиції військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону військовослужбовцю контрактної служби судом призначено покарання, яке відповідає тяжкості вчиненого кримінального правопорушення.

Поліцейські викрили підозрюваного у серії шахрайств на загальну суму близько 300 тисяч гривень

Поліцейські викрили підозрюваного у серії шахрайств на загальну суму близько 300 тисяч гривень 14:12

Поліція викрила 23-річного «гастролера» із Сум, що діяв за злочинною схемою «ваш родич у біді». Лише з початку січня цього року підозрюваний ошукав шістьох чернігівців, заволодівши коштами в сумі 187 тисяч гривень, 1400 євро та 1600 доларів США.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 20 пожеж, у вогні 1 особа загинула

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 20 пожеж, у вогні 1 особа загинула 14:07

Упродовж минулої доби на території Чернігівської області вогнеборці ліквідували 20 пожеж, з яких 17 в житловому секторі громадян, 2 на транспорті та 1 інша.

У 2020 році промислові рибалки Чернігівщини виловили понад 55 тонн водних біоресурсів

У 2020 році промислові рибалки Чернігівщини виловили понад 55 тонн водних біоресурсів 11:58

Суб’єктами промислового рибальства у річках Дніпро та Десна з озерами в межах Чернігівської області станом на 31 грудня 2020 року добуто 55,25 тонн водних біоресурсів, що становить понад 58% від прогнозованого вилову.