Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 09:30:34

Обласна рада церков та релігійних організацій – за посилення інституту сім’ї

07.02.2020   11:16Агенцiя

Морально-духовну та благодійницьку діяльність релігійних громад обговорили 6 лютого на обласній Раді церков та релігійних організацій.

Засідання провів заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван. Посадовець акцентував, що головним має бути міжнаціональна й міжконфесійна злагода та взаємна повага, і запевнив: влада буде підтримувати різні релігійні організації незалежно від того, до якої конфесії вони належать.

– Обласна рада церков та релігійних організацій – важливий інструмент взаємодії влади і церкви. – зауважив Андрій Подорван. – Для нас важлива кожна конфесія, адже всі ви робите для людей велику справу. Зі свого боку Чернігівська ОДА готова підключатися до ваших ініціатив і допомагати організаційно і медійно.

В рамках конструктивного діалогу присутні обговорили проєкти та плани на майбутнє. Розглянули спільні заходи, які слугуватимуть прикладом міжконфесійної злагоди та єдності у реалізації благодійних, милосердницьких та морально-духовних проєктів у 2020 році.

Зокрема, це молитовний сніданок, а також Дні Біблії в рамках проголошеного 2020 року – Всесвітнього року Біблії.

В свою чергу Андрій  Подорван запропонував церквам та релігійним організаціям долучитися до підготовки відзначення в області 1000-ліття Чернігівського князівства.

– Для Чернігівщини ця подія має дуже важливе значення. І хоча на перший погляд звучить як світський захід, насправді, має безпосередній зв'язок з історією православ`я, з чернігівськими храмами. Таким чином будемо підсилювати увагу до наших древніх пам`яток, – пояснив заступник.

Представники релігійних громад висловили єдину позицію: одне з головних завдань релігійних конфесій – збереження інституту сім’ї. Разом з тим висловили стурбованість негативною демографічною ситуацією в області та соціально-економічними умовами, які змушують чернігівців виїжджати за кордон у пошуках більш оплачуваної роботи.

– Можу вас запевнити, що 90% всього порядку денного керівництва ОДА – це економіка. Це конкретні напрацювання для поліпшення ситуації, –  пояснив Андрій Подорван.

Принагідно він подякував всім представникам церков та релігійних організацій за благодійницьку діяльність, а також організацію змістовного дозвілля для дітей і молоді. Це недільні школи, літні табори, гуртки та молодіжні клуби, які стають майданчиками для спілкування підростаючого покоління і відіграють важливу роль у їх вихованні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 квітня до 8:00 6 квітня 2020 року.

У пунктах пропуску прикордонники виявили порушників карантину

У пунктах пропуску прикордонники виявили порушників карантину 08:39

Співробітники Державної прикордонної служби України продовжують виконання заходів з недопущення поширення COVID-19 на територію України.

Тривають випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72

Тривають випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72 08:16

На полігоні «Десна» фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводяться випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72, що виготовлений для потреб Збройних Сил України.

Сьогодні почне свою роботу

Сьогодні почне свою роботу "Всеукраїнська школа онлайн" 08:06

Від сьогодні, 6 квітня, о 10:00, для всіх українських школярів середніх та старших класів, а також для всіх охочих свої віртуальні двері відчинить “Всеукраїнська школа онлайн”. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці першої леді України Олени Зеленської.

Утилізуй медичні відходи задля непоширення COVID – 19

Утилізуй медичні відходи задля непоширення COVID – 19 08:01

Ситуація, що склалася навколо поширення хвороби COVID – 19 в Україні вимагає від органів влади, медичних закладів та причетних суб’єктів господарювання вжиття невідкладних заходів реагування у вирішенні питання утилізації медичних відходів.