Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 08:54:00

У міській раді представили нового військового комісара Чернігова

06.02.2020   09:47Агенцiя

4 лютого під час розширеної наради з керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради, присутнім офіційно представили нового військового комісара Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Олег Гончарук

Олег Гончарук

Ним став підполковник Олег Гончарук, який до цього обіймав посаду військового комісара Києво-Святошинського районного військового комісаріату Київської області.

Як можна дізнатися з відкритих джерел, новий комісар за фахом магістр з бойового застосування та управління діями військових частин Сухопутних військ. Після закінчення вищого військового училища з 1996 року по 2004 рік проходив військову службу на посадах від командира навчального взводу до командира окремого батальйону (м.Чернігів). З 2004 року по 2010 рік проходив військову службу в Територіальному Управлінні «Північ». У березні 2010 року був призначений на посаду військового комісара Обухівського районного військового комісаріату Київської області. В вересні 2013 року в зв’язку з набуттям права на пенсію, був звільнений з військової служби в запас.

У березні 2014 року, в зв’язку з початком збройної агресії Російської Федерації, та був призваний на військову службу по мобілізації. Приймав безпосередньо участь Антитерористичній операції на територіях Донецької та Луганської областей у складі 11 та 25 окремих мотопіхотних батальйонів. 

В січні 2015 року був призначений на посаду військового комісара Києво-Святошинського районного військового комісаріату Київської області. В 2016 році вступив та у 2018 році закінчив навчання у Національному Університеті Оборони України ім. І.Черняхівського здобув кваліфікацію – ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю бойове застосування та управління діями військових частин Сухопутних військ. У 2018 році приймав участь в Операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областях. Має відзнаки та нагороди. За активну участь в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України Гончаруку Олегу Валентиновичу присвоєно звання «Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району (рішення Києво-Святошинської районної ради № 504-31-VІІ від 22.12.2018).

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини