Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 15:10:32

У Бобровицькому, Сосницькому та Варвинському районах фахівці Держпродспоживслужби активно співпрацюють з освітянами і підприємцями

06.02.2020   09:03Агенцiя

Спеціалісти Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби взяли участь у нараді з керівниками загальноосвітніх закладів міста стосовно дотримання основних вимог до якості та безпечності харчових продуктів і впровадження на харчоблоках шкіл системи НАССР.

Зокрема, обговорювались процедури, засновані на принципах НАССР, та  обов’язки операторів ринку.

Також під час наради йшлося про дотримання гігієнічних вимог при розробці розкладів уроків і правильного навантаження на 1 дитину та при складанні перспективних двотижневих меню на весняний період.

Акцентувалась увага на посиленні дезрежиму в закладах освіти у зв’язку з погіршенням ситуації щодо захворюваності  на грип та ГРВІ.

Їх профілактика у шкільних колективах була і в центрі уваги учасників зустрічі, що відбулась у відділі освіти, культури, молоді та спорту Сосницької райдержадміністрації. Фахівці територіального управління Держпродспоживслужби поінформували присутніх про методи попередження появи у навчальних закладах інфекційних захворювань.

Згодом вони зустрілися із суб’єктами господарювання, які займаються роздрібною торгівлею харчової продукції, щоб обговорити з ними ситуацію по впровадженню системи НАССР. З-поміж іншого йшлося про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, в тому числі без медичних книжок.

На цьому наголошували під час спілкування з місцевими підприємцями і спеціалісти Варвинського районного управління Держпродспоживслужби, які спільно з  представниками селищної ради здійснювали роз’яснювальну роботу у точках оптової і роздрібної торгівлі.

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини