У січні дорожники залатали понад 2700 квадратів ямковості
Традиційно узимку для безпечного проїзду автомобільними дорогами проводять роботи з аварійного ремонту вибоїн. У холодну пору року старий зношений дорожній одяг страждає від впливу вологи та постійних коливань температури.
Прискорює руйнацію покриття і перевантажений великоваговий транспорт. Узимку невелика раковина у велику вибоїну може перетворитись значно швидше.
Аби попередити подальше розповзання ям до більших розмірів та терміново забезпечити безперешкодний рух, дорожники у січні виконують роботи з аварійного ремонту.
За січень 2020 року на дорогах державного значення у Чернігівській області було усунуто 2756 квадратних метрів аварійної ямковості, і таким чином забезпечено проїзд на 218 км автошляхів.
У січні дорожники проводили аварійний ремонт на дорогах:
М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі
М-02 Кіпті - Глухів-Бачівськ
Н-07 Київ - Суми - Юнаківка
Н-27 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем’яч
Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка
Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин
Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів
Р-82 Сосниця - Короп - /М-02/
Р-83 Славутич - Любеч - Ріпки - /М-01/ - Городня - /Н-28/ - Сновськ-Корюківка - Семенівка - Костобобрів - Чайкине - /Н-27/.
Аварійний ямковий ремонт – міра вимушена, необхідна для забезпечення проїзду тут і зараз.
Останні новини Чернігівщини
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
Двоє постраждалих внаслідок атаки рф на Чернігівщину. Розпочато кримінальні провадження 12:37
За процесуального керівництва Чернігівської обласної та Козелецької окружної прокуратур розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).