Ще 2 камери відеоспостереження встановлять у Коропі
Задля підвищення безпеки жителів Коропа, у селищі планують встановити дві додаткові камери відеоспостереження. Ще до однієї проведуть майже 2-кілометрову лінію оптоволокна, адже були випадки її нестабільної роботи через поганий інтернет-зв’язок.
За інформацією сайту громади, на це депутати селища виділили 90 тисяч гривень , проголосувавши за відповідне рішення під час засідання сесії.
Зауважимо, що із пропозицією доукомплектувати систему відеоспостереження у Коропі до чиновників звернулися правоохоронці.
Окрім того, депутати постійної комісії, що працювали над цим питанням озвучили пропозицію обладнати камерами не тільки Короп, а й поставити їх у селах, що розташовані на в’їздах-виїздах із території громади.
Також, чиновники кажуть, що отримали прохання від батьків поставити камеру на вході в Коропську школу. Ці питання вивчатимуть в робочому порядку.
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.