Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 10:40:32

Чернігівські патрульні підбили підсумки своєї роботи за 2019 рік

01.02.2020   09:40Агенцiя

За звітний період патрульним призначили для відпрацювання 58 897 завдань.

Аналіз складених адміністративних матеріалів:
У сфері порушень правил дорожнього руху патрульні склали 27 103 матеріали, у сфері публічної безпеки – 3 261. Всього за 2019 рік винесено 26 053 постанови на загальну суму 7 млн 564 тисячі 653 грн, з них добровільно сплачено штрафів на суму 6 млн 126 тисяч 381 грн.

На особливому контролі як громадськості, так і керівництва Нацполіції, та патрульної поліції, зокрема, є виявлення водіїв, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння. За 2019-й рік інспектори склали 716 адміністративних матеріалів на цих водіїв.

Ще одним важливим аспектом у роботі патрульних є затримання осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів. Так, за 2019-й рік поліцейські по гарячих слідах встановили та затримали 304 особи, причетних до скоєння злочинів.

Велика кількість складених адміністративних матеріалів патрульними свідчить про досить суттєве порушення водіями правил дорожнього руху, що є основною причиною дорожньо-транспортних пригод.

Найпоширенішими причинами ДТП, за даними Департаменту патрульної поліції, є порушення правил проїзду перехресть, недотримання безпечної дистанції, порушення правил маневрування, перевищення дозволеної швидкості руху та керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

Зокрема, за проаналізований період на території обслуговування зафіксовано 1 167 ДТП, з них 193 – з постраждалими, в яких загинуло 28 осіб та травмувались 221.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини