За останній тиждень в області через нелегальний продаж пального припинено діяльність 4 АЗС
На Чернігівщині триває робота з виявлення та ліквідації нелегальних автозаправних станцій. Ці заходи проводять правоохоронні органи за координації ОДА.
На засіданні, яке провів заступник голови ОДА Андрій Подорван, профільна робоча група обговорила результати останніх перевірок та узагальнила пропозиції для покращення координації дій між структурами.
За останній тиждень перевірені 8 АЗС, припинено діяльність чотирьох. Нині відпрацьовуються матеріали по шести нелегальних заправках, інформація про які надійшла від Нафтогазової асоціації України.
Варто зазначити, що в області перевіряється не тільки законність роботи заправок, а й якість пального. Так, у результаті такої перевірки на одну АЗС накладено штраф у розмірі 225 тисяч гривень. При цьому було вилучено 3,6 тисячі літрів неякісного пального.
Андрій Подорван закликав присутніх налагодити активну співпрацю щодо виявлення АЗС, які працюють без відповідних дозвільних документів.
- Наша мета - не закрити якомога більше заправок, а забезпечити продаж пального виключно у законодавчому полі. АЗС, які працюють без ліцензії, не тільки завдають збитків бюджету та шкодять економіці, а й становлять небезпеку для людей, - наголосив заступник голови ОДА.
Нагадаємо, перевірити наявність ліцензії на кожну АЗС можна в режимі онлайн на офіційному сайті Державної фіскальної служби України в розділі «Реєстри».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».