Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 16:22:09

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

28.01.2020   10:19Агенцiя

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Після проведення відкритих торгів договір на виконання цих робіт укладено з ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ». За умовами договору, договірна ціна робіт, що поручена підряднику складає 14 127 526 грн. Роботи триватимуть до 01.03.2020.

Навіщо потрібна реконструкція

Головна мета проєкту – забезпечення надання безперебійних та якісних послуг з водопостачання.

Водопровід діаметром 500 мм по вул. Промисловій було побудовано зі сталевих труб у 1979 році. В результаті значного терміну експлуатації відбулося корозійне пошкодження стінок трубопроводу, зменшилась їх товщина та з'явилися вапнякові відкладення.

Обстеження водопроводу показало, що в результаті тривалої експлуатації труби зазнали корозійних пошкоджень, товщина їх стінок суттєво зменшилась, тож існує велика ймовірність виникнення аварійних ситуацій. У разі аварії водопостачання по даній ділянці водопроводу буде призупинено, що призведе до пониження тиску в районах ТЕЦ, музичної фабрики, Шерстянки.

Впровадження проєкту передбачено Схемою оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення м. Чернігова.

Роботи будуть виконуватися за робочми проєктом «Реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вулиці Попудренка до вулиці Музичної в м.Чернігів» який був розроблений проєктувальником ФОП Тичнина Л.Д. у березні 2017 року.

Очікуваний ефект від впровадження проєкту – безперебійне та якісне водопостачання мешканців міста, зменшення втрат води.

Що робитимуть

Проєктом передбачається виконати роботи із заміни аварійного водопроводу зі сталевих труб Д = 500 мм по вул. Промисловій від колодязя водопроводу Д = 400 мм по вул. Попудренка до колодязя в місці підключення водопроводу Д = 300 мм по вул. Музична, загальною довжиною 836 м на новий із поліетиленових труб. Також проєктом передбачається  заміна існуючих водопровідних колодязів  та будівництво додаткових допоміжних колодязів для перепідключення діючих вуличних водопроводів. Запроєктовано заміну існуючих засувок, іншої трубопровідної арматури, пожежних гідрантів, перепідключення існуючих абонентів. Термін експлуатації водопроводу – 30 років.

За інформацією КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ»

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини