Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення, 3 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 5 осіб постраждало.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
В м. Чернігові о 14 год. 10 хв. 27 січня під час проведення земельних робіт по вул. Генерала Бєлова біля будинку №37 пошкоджено газопровід середнього тиску діаметром 40 мм. Внаслідок пошкодження газопроводу без газопостачання залишились 24 абоненти по вул. Полторацького та вул. Надії. Аварійно-відновлювальні роботи заплановані на 28 січня.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- в м. Чернігові по вул. Чорновола поблизу будинку №40 25 січня водій автомобіля «MITSUBISHI COLT» здійснив зіткнення з автомобілем «GEELY CK». Внаслідок пригоди водій автомобіля «GEELY CK» отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2. Водій та пасажир автомобіля «MITSUBISHI COLT» також отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Чернігівської міської лікарні №2;
- в смт Лосинівка Ніжинського району по вул. Троїцькій, о 09 год. 25 хв. 27 січня водій мопеда "Delta" здійснив зіткнення з причепом автомобіля "ВАЗ-211540". Внаслідок пригоди водій мопеда отримав тілесні ушкодження;
- в м. Чернігові по вул. Доценка о 15 год. 10 хв. 23 січня на зупинці громадського транспорту "ЗОШ №12" пасажирка, 1948 року народження, отримала травму під час посадки до тролейбусу, що рухався за маршрутом №7.
Пожежі – 1:
пожежі сухої трави та сміття –1 :
- біля с. Володькова Дівиця Носівського району о 17 год. 48 хв. 27 січня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 27 січня грудня до 20 години 28 січня очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 0-5º тепла.
По м. Чернігову. Хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі 0-2º морозу, вдень 2-4º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression