Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 03:22:15

Бобровиця: рятувальники ліквідували загоряння господарчої будівлі та автомобіля "Volkswagen Touareg"

25.01.2020   09:36Агенцiя

23 січня о 12:29 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про пожежу двоповерхової господарчої будівлі у с. Козацьке.

За викликом на місце події прибули відділення 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобровиця У ДСНС України у Чернігівській області, а також місцеві пожежні команди з сіл Козацьке та Новий Биків.

На той момент відбувалося горіння в середині будівлі й вогнем було охоплено автомобіль "Volkswagen Touareg", 2014 року випуску, що знаходився у приміщенні.

Спільними діями вогнеборців пожежу о 12:55 було локалізовано, а о 13:15 остаточно ліквідовано та не допущено розповсюдження полум'я на поруч розташовані житловий будинок і споруду господарського призначення.

Ймовірною причиною виникнення загоряння послужило коротке замикання електромережі господарчої споруди. Вогнем знищено автомобіль, частково пошкоджено перекриття, покрівлю будівлі та майно господарів.

Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24

Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

 Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19

В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини