Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 14:44:38

Подвійна ДТП в Чернігові. Патрульні виявили водія та власника авто з ознаками алкогольного сп’яніння

24.01.2020   13:27Агенцiя

Вчора, близько одинадцятої вечора, один з екіпажів патрульної поліції отримав інформацію, що на вулиці Любецькій, поблизу середньої школи №13, сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль Volkswagen зіткнувся з електроопорою.

Прибувши на місце пригоди, поліцейські з’ясували, що транспортний засіб збив придорожнє дерево, зачепив електроопору, пошкодив сходи до навчального закладу і тільки після цього зупинився. В салоні авто, окрім водія, перебував один пасажир. Жоден з них не постраждав, як, на щастя, не постраждали й пішоходи, які в цей час ішли тротуаром і стали свідками пригоди. Один з них і зателефонував до поліції.

Інспектори помітили у водія явні характерні ознаки алкогольного сп’яніння. Також виявилося, що пасажир є власником розбитого Volkswagen, а особа, що перебувала за кермом, не має посвідчення на право керування.

Обох громадян доставили до медзакладу для проходження огляду. Результат – обидва перебували в стані алкогольного сп'яніння.

Поки тривало оформлення ДТП на вулиці Любецькій, надійшло повідомлення, що цей автомобіль може бути причетним до ще однієї автопригоди, яка трапилася кількома хвилинами раніше на вулиці Івана Мазепи. Там Volkswagen зачепив Toyota Rav 4 та поїхав із місця пригоди. За словами потерпілого водія, марка та державний номер авто-втікача збігалися з даними транспортного засобу, який потрапив у ДТП на Любецькій.

Патрульні склали низку адміністративних матеріалів, а саме: на водія – протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп'яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та винесли постанову за ст. 126 (відсутність посвідчення водія відповідної категорії) КУпАП, на власника автомобіля – протокол за ст. 130 (передача керування особі, яка перебуває в стані сп’яніння) КУпАП. Транспортний засіб доправлений на арештмайданчик.

Автопригоду, яка сталася на вулиці Івана Мазепи, також оформили патрульні поліцейські – склали всі необхідні матеріали.

Подальшу долю водія та власника авто вирішить суд.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.