У службі зайнятості опановують нові підходи взаємодії з роботодавцями
Служба зайнятості продовжує реформуватися на вимогу часу. В 2020 році в її діяльності очікується чимало змін. В результаті модернізації безробітні і роботодавці отримуватимуть від служби зайнятості адаптовані до своїх потреб послуги для роботи в Україні.

Про те, які новації буде впроваджено та як зміниться робота фахівців служби зайнятості, йшлося на триденному навчанні заступників директорів та фахівців по взаємодії з роботодавцями Чернігівського міського центру зайнятості та філій обласного центру зайнятості, яке розпочалося 21 січня в Чернігівському обласному центрі зайнятості.
За словами заступника директора обласного центру зайнятості Сергія Роговця, наразі служба зайнятості працює на повному ринку праці й, щоб конкурувати з численними рекрутинговими агентствами, треба мати суттєві переваги. І акцент має бути зроблено не лише на безоплатності послуг, а й на клієнторієнтовності, оперативності, зручності обслуговування, різнопланованості електронних сервісів.
З 1 січня 2020 року в роботу Чернігівського міського центру зайнятості та всіх філій обласного центру зайнятості запроваджено Інститут «Консультант роботодавця».
За словами начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Людмили Лисобикової, новий підхід до взаємодії з роботодавцями дозволить ефективно вирішити проблему «кадрового голоду»; підвищити зацікавленість громадян працювати легально на українських підприємствах; налагодити комунікацію з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів; підвищити швидкість закриття вакансій; оперативно налагоджувати співпрацю з новоствореними підприємствами; надавати спеціалізовані послуги роботодавцям за цільовими групами; удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для результативного працевлаштування.
Всім роботодавцям тепер надаватимуться індивідуальні послуги з урахуванням виду економічної діяльності, специфіки роботи та чисельності працюючих, а також особливостей розвитку локальних ринків праці.
Щоб знайти потрібного працівника і оперативно укомплектувати наявну вакансію, консультант роботодавця застосовуватиме у своїй роботі елементи рекрутингу. В чому полягає його суть присутнім розповів начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Станіслав Снитко.
Присутнім також презентували оновлену карту укомплектування вакансій та методику профілювання вакансій. Ці інструменти мають пришвидшити підбір кадрів для роботодавців.
Побудова довірливих стосунків з роботодавцями, доведення переваг співпраці зі службою зайнятості, обізнаність про їх кадрові потреби, специфіку економічної діяльності; підбір унікального комплексу послуг відповідно до їх запитів; надання послуг на високопрофесійному рівні із застосуванням електронних сервісів, за словами Сергія Роговця, саме таке завдання наразі стоїть перед консультантами роботодавців. Досягнення зазначених цілей можливе завдяки переорієнтації фахівців служби зайнятості з формальної реалізації своїх функцій на якісне обслуговування кожного клієнта, задоволення його індивідуальних потреб.
Останні новини Чернігівщини
Наша артилерія насипає! 11:40
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:38
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
Виплати, які з 1 липня 2025 року здійснюватиме Пенсійний фонд України 10:41
Із 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України отримав повноваження щодо виплати 39 видів державних соціальних допомог, соціальних стипендій, які раніше призначалися та виплачувалися органами соціального захисту населення.
На Чернігівщині суд виніс вирок організатору злочинної групи крадіїв, яка викрала майна на 1,4 млн грн 10:10
Розглянувши матеріали кримінального провадження щодо організатора злочинної групи, яка спеціалізувалася на крадіжках у великих та особливо великих розмірах, Чернігівський районний суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.
Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28
В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).