Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові
20 січня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.
Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.
Начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак, повідомила присутнім що 22 січня 2019 року об 11-00 годині біля пам'ятного знаку «Герої не вмирають» відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг». Організована хода пройде через площу імені Івана Франка пройде вулицею Шевченка до пам’ятника Т.Г.Шевченку, де відбудеться мітинг.
Начальник сектора інвестиційної діяльності та енергоефективності Татьяна Плетньова, наголосила що продовжується фінальне голосування за бренд міста. Кожен охочий може детально познайомитися з роботами-фіналістів та проголосувати за бренд Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади з 1 січня до 1 лютого 2020 року на офіційному сайті та у соціальних мережах міста.
Головний лікар КНП «Центральна міська лікарня ім.Миколи Галицького» Олександр Костирко повідомив, що захворюваність на грип та ГРВІ нижче епідпорогу на 52%. Зареєстрованих хворих на ГРВІ – 211 осіб, серед них – 129 дітей віком до 17 років. Проти грипу протягом осінньо-зимового періоду щеплено 428 осіб, серед них 30 дітей. Протягом звітного періоду до інфекційного відділення госпіталізовано 5 дітей.
Головний лікар КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко зауважила, що проводиться черговий етап по укладанню декларацій з пацієнтами та по їх внесенню в новий електронний ресурс helsi.me для запису на прийом до свого сімейного лікаря можна за посиланням: https://helsi.me/speciality/1/all/all. На сьогоднішній день підписано 50859 декларація пацієнта з сімейними лікарями (72,7% від загальної чисельності населення міста). Лікарями підприємства проводиться виписка електронних рецептів за програмою «Доступні ліки».
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.