Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 16:31:25

В прикордонні затримали браконьєрів

16.01.2020   08:38Агенцiя

Вночі прикордонним нарядом відділу прикордонної служби «Дніпровське» реалізовано інформацію місцевих жителів про незаконний промисел.

В ході огляду місцевості, на березі Дніпра виявлено металевий моторний човен та трьох чоловіків.

 В човні виявлено знаряддя для забороненого лову, а саме  ультразвуковий прилад «SAMUS», незаконно здобуту рибу та двох бобрів. В автомобілі виявлено 2 мисливські рушниці з документами.

Правопорушниками виявилися два жителя Славутича та один Чернігова. 

В діях чоловіків вбачаються ознаки кримінальних правопорушень за статтями 248 «Незаконне полювання» та частини 1 статті 249 «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального Кодексу України, про що направлено повідомлення до правоохоронних органів.

Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11

Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини