Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 липня, 03:10:45

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

14.01.2020   09:38Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 січня до 8:00 14 січня 2020 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу на транспорті та 2 випадки виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.


Стан доріг:

Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 9 одиниць техніки та 10 працівників від ДП «Чернігівський облавтодор». Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.


Дорожньо-транспортні пригоди
– 1:

В м. Чернігові на перехресті вулиці В. Чорновола та проспекту Миру об 11 год. 50 хв. 13 січня водій, керуючи автомобілем «УАЗ ОСТ-3962», здійснив наїзд на пішохода, яка переходила проїжджу частину дороги по регульованому пішохідному переходу на зелене світло. Внаслідок пригоди пішохід, 2010 року народження, отримала тілесні ушкодження та звернулась до Чернігівської обласної дитячої лікарні.


Пожежі на транспорті – 1:

На 650 км, пікет №8 Південно-Західної залізниці, в Бахмацькому районі о 14 год. 47 хв. 13 січня сталася пожежа електролокомотива ЧС-4-204 регіонального експреса №785 сполученням «Шостка-Київ» (приписаний до локомотивного депо ТЧ-1 станції «Київ-Пасажирський» Південно-Західної залізниці АТ «Укрзалізниця»). Вогнем пошкоджено обладнання, агрегати, внутрішнє облицювання та конструктивні елементи локомотиву. Причина пожежі, збиток та сума врятованого встановлюються.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни
– 2:

- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 11 год. 13 січня знищено 2 артилерійські снаряди калібру 76 мм часів Другої світової війни, які були виявлені о 07 год. 10 хв. 13 січня на відкритій території біля с. Єньків Чернігівського району;

- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 13 год. 10 хв. 13 січня знищено 1 мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено о 09 год. 13 січня на відкритій території біля с. Підгайне Носівського району.


Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 13 січня грудня до 20 години 14 січня очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі від 2º морозу до 3º тепла, вдень 0-5º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі від 1º морозу до 1º тепла, вдень 3-5º тепла.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали причетного до збуту наркотиків 17:36

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького райвідділу задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених мешканцем Прилук. Торгівця наркотиками затримано.

Суб’єкти господарювання, які розмістили ВПО, можуть звертатись до сервісних центрів ПФУ для отримання компенсації за спожиті комунальні послуги 17:13

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2025 року № 616 “Деякі питання надання державної підтримки щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб” передбачено можливість компенсації витрат за спожиті комунальні послуги, у тому числі суб’єктам господарювання, якщо житлові приміщення надаються ними безоплатно для проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини тримав у заручниках 369 цивільних людей 16:42

Завдяки доказовій базі Служби безпеки 12 років тюремного ув’язнення заочно отримав ще один рашист, який вчиняв воєнні злочини під час окупації частини Чернігівської області.

ГУ ДПС у Чернігівській області: Про результати контрольно - перевірочної роботи податкового аудиту за I півріччя 2025 року 16:01

Протягом січня-червня поточного року підрозділами управлінням податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено 857 перевірок, результати яких узгоджені, в тому числі: 19 документальних планових перевірок, 110 документальні позапланові перевірки, 728 фактичних перевірок.

Освіта без бар’єрів: у Тупичівській громаді створюють безпечний, комфортний і доступний простір для школярів 15:40

Роботи з реконструкції харчоблоку Тупичівського ліцею вже на завершальній стадії – до першого вересня планується відкриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини