У КНП "Ніжинської ЦМЛ ім. М.Галицького" з’явився ще один мобільний пересувний рентген апарат
В Україні триває медична реформа, основною метою якої є доступне і якісне медичне обслуговування громадян. Зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів – одне з важливих заходів, що сприяють створенню належних умов для обстеження та лікування хворих. Наразі в нашому місті триває оновлення та придбання медичного обладнання для лікувальних установ.
У травматологічному відділенні комунального некомерційного підприємства «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» з’явився ще один пересувний рентгенівський діагностичний комплекс КРД 50 у модифікації КРД «INDIagraf-02» (палатний до 5 кВт).
Апарат призначений для виконання рентгенівських знімків нетранспортабельних хворих в лікарняних палатах та травматологічних пунктах. Його робота ефективна при наданні невідкладної медичної допомоги для діагностики травм. Рентгенівський комплекс компактний і зручний як для кабінету лікаря, так і для переміщення в умовах лікувального закладу, має малу вагу і оптимізовані габаритні розміри, що забезпечують легке і зручне переміщення. Працівники травматологічного відділення зазначили, що даним обладнанням уже було зроблено 15 знімків в електронному варіанті.
Більш потужний рентген апарат «INDIagraf-02» (до 8 кВт) був придбаний для реанімаційного відділення за кошти міського бюджету наприкінці 2019 року. Генеральний директор КНП «Ніжинської ЦМЛ ім. М.Галицького» Олександр Костирко подякував всім, хто сприяє у забезпеченні якісного матеріально-технічного оснащення центральної міської лікарні, адже нове обладнання покращить та полегшить роботу лікарів, сприятиме наданню якісних медичних послуг та зроблять медичний заклад конкурентоспроможним.
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.