На кордоні знову вилучили марихуану
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», при оформленні на виїзд з України автобусу «Київ - Таллінн» спрацювала службова собака.

В ході огляду особистих речей пасажирів автобусу, службова собака спрацювала, але цього разу вже конкретно на 32-річного громадянина України.
В кишені куртки чоловіка виявлено футляр для окулярів, в якому поліетиленовий згорток з речовиною сіро-зеленого кольору рослинного походження, попередньо марихуаною, вагою близько 5 грамів.
Про виявлення ознак кримінального правопорушення повідомлено правоохоронні органи.
Прес-служба прикордонного загону
Останні новини Чернігівщини
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15
Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

У Чернігові готують нове покоління кухарів та пекарів 11:14
У Чернігові стартував проєкт «Професійна освіта для відновлення та розвитку Чернігівщини», який реалізується агенцією Expertise France та ГО “Культ Фуд” шеф-кухаря Євгена Клопотенка у межах програми «Стійкість».
«Зручніше, безпечніше, екологічніше»: у Чернігові представили План розвитку велоінфраструктури 11:12
16 вересня у Чернігівській міській раді презентували План розвитку велосипедної інфраструктури Чернігівської міської територіальної громади.