Зустріч з учасниками Всеукраїнського руху "Твоя країна"
У Туристичному інформаційному центрі Чернігова 10 січня відбулась зустріч з волонтерами Всеукраїнського руху "Твоя країна". До нашого міста завітали 12 представників цього молодіжного руху з різних куточків України.
Гості перебуватимуть у Чернігові три дні. Під час візиту вони відвідають цікаві екскурсії музеями, театральні вистави, фестиваль “Де коза ходить, там жито родить”, смакуватимуть сіверський борщ, тощо.
«Твоя Країна» – це некомерційний молодіжний мережевий рух, що полягає у кількаденних поїздках з насиченою програмою до обраного населеного пункту. Головні завдання проекту — сприяння розвитку в молодих людей лідерських навичок, активізація внутрішнього туризму та пізнання рідної країни, стимулювання робити щось значуще й суспільно корисне, активність та небайдужість.
«Сьогодні я бачу, що в наше місто Легенд приїздить молодь. Безмежно тішить той момент, що молодь хоче знайомитися з нашим містом. Загалом було подано 72 заявки. Тож ви - щасливчики, бо ви написали найкращі мотиваційні листи. Я сподіваюся, що Чернігів наповнить вас емоціями, і ви поїдете з гарними враженнями. Зокрема, про те, що і маленькі міста насправді вміють дарувати великі враження», - з такими словами звернулась до учасників зустрічі Катерина Литвин, заступник начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради.
У Чернігові такий захід вже вдруге організовується представниками чернігівської молоді за підтримки управління культури та туризму міської ради.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.