Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 21:12:08

В ОДА обговорили перспективи добудови багатоповерхівки в Ніжині

10.01.2020   08:43Агенцiя

У 2011 році в Ніжині ПАТ «Домобудівник» розпочало будівництво дев’ятиповерхового житлового будинку на 54 квартири. Свої кошти сюди вклали семеро осіб, четверо з яких — за сприяння Чернігівського регіонального управління Держмолодьжитла.

Нині готовність об’єкта складає лише 10%. Причина - банкрутство забудовника у 2017 році. Договори про переведення боргу укладені з ТОВ «Чернігівський ДБК», який і мав добудувати об’єкт.

Втім, підприємству не вистачає коштів для завершення будівництва (а це близько 18 мільйонів гривень). Зі свого боку, учасники державної житлової програми «Доступне житло» вчасно виконують свої зобов’язання перед банками, де взяли кредити на пільгових умовах.

Перспективи добудови проблемного об’єкту обговорили в облдержадміністрації представники органів влади, забудовника, банківських установ та регіонального управління Держмолодьжитла.

Заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, яка провела нараду, наголосила, що люди, вкладаючи кошти у незавершене будівництво, мають отримати гарантії, що об’єкт здадуть в експлуатацію. Як варіант у даному випадку – співпраця з іншим забудовником, який зможе інвестувати в будівництво. Для цього на наступні зустрічі варто запросити представників місцевих будівельних підприємств для обговорення подальших дій.

На сьогодні, за словами представника ТОВ «Чернігівський ДБК», вже виготовлені залізобетонні вироби та конструкції, з яких можна змонтувати 8 поверхів будинку. Підготовлений і баштовий кран на будівельному майданчику. Крім того, укладені договори з АТ «Чернігівобленерго» про приєднання до електричних мереж та Ніжинським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства про водопостачання та водовідведення будівельного майданчику.

Учасники наради вважають за необхідне провести інвентаризацію виготовлених конструкцій, аби об’єктивно говорити про їх укомплектованість.
 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини