Чернігівський район: вогнеборці ліквідували пожежу лазні в ЕКО готелі "Шишкін"
5 січня об 11:40 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу на території бази відпочинку ТОВ "КОМФОРТ СТРОЙ" ЕКО готель "Шишкін", розташованій у с. Снов`янка Чернігівського району, яка являється об`єктом з масовим перебуванням людей.
Пожежа виникла у двоповерховій окремо розташованій будівлі лазні.
До місця події негайно були направлені три відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста Чернігова та смт Седнів. Загалом до гасіння пожежі були задіяні 11 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки.
Спільними та злагодженими діями пожежу о 12:30 вогнеборці локалізували, а о 13:13 остаточно ліквідували.
Ймовірною причиною виникнення пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression