Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 01:32:19

Мена: створення сучасної інформаційної бази для покращення надання послуг жителям громади

04.01.2020   12:15Агенцiя

Діяльності Менської міської ради пов’язана із створенням, збиранням, одержанням, зберіганням, використанням великої кількості інформації. Значний об’єм інформації містить база погосподарського обліку, наповнення якої, шляхом ведення письмово відповідних книг, здійснюється в кожному старостинському окрузі Менської об’єднаної громади.

З метою покращення організації та належного ведення погосподарського обліку, підвищення рівня та якості роботи, мінімізації часу на отримання інформації по раді, по населеному пункту та з метою створення сучасної інформаційної бази для забезпечення управління розвитком населенних пунктів, Менська міська рада придбала програмний комплекс «Погосподарський облік».

Програмний комплекс розрахований для вирішення проблем з розвитку територій населених пунктів громади та поліпшення рівня життя населення та призначений для проведення моніторингу розвитку територій і містить комплекс показників, які характеризують: соціально-економічну ситуацію, демографічну ситуацію, зайнятість населення, освітній рівень населення, наявність та використання земельних ресурсів, житловий фонд, отримання довідкової інформації, співставлення інформації за попередні роки, співставлення показників різних населених пунктів.

Впровадження даного програмного комплексу дасть також  можливість сформувати інформаційну базу, необхідну для оформлення довідок різного характеру, в тому числі для отримання соціальних допомог, пенсій та ін.

Жителям громади не потрібно буде витрачати свій час (а в окремих випадках стояти в черзі ) для отримання відповідної довідки. І це перший крок до створення сучасного центру надання адміністративних послуг, діяльність якого буде спрямована на забезпечення зручних та доступних умов отримання жителями населених пунктів громади адміністративних послуг.

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.