Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 13:00:26

Мена: створення сучасної інформаційної бази для покращення надання послуг жителям громади

04.01.2020   12:15Агенцiя

Діяльності Менської міської ради пов’язана із створенням, збиранням, одержанням, зберіганням, використанням великої кількості інформації. Значний об’єм інформації містить база погосподарського обліку, наповнення якої, шляхом ведення письмово відповідних книг, здійснюється в кожному старостинському окрузі Менської об’єднаної громади.

З метою покращення організації та належного ведення погосподарського обліку, підвищення рівня та якості роботи, мінімізації часу на отримання інформації по раді, по населеному пункту та з метою створення сучасної інформаційної бази для забезпечення управління розвитком населенних пунктів, Менська міська рада придбала програмний комплекс «Погосподарський облік».

Програмний комплекс розрахований для вирішення проблем з розвитку територій населених пунктів громади та поліпшення рівня життя населення та призначений для проведення моніторингу розвитку територій і містить комплекс показників, які характеризують: соціально-економічну ситуацію, демографічну ситуацію, зайнятість населення, освітній рівень населення, наявність та використання земельних ресурсів, житловий фонд, отримання довідкової інформації, співставлення інформації за попередні роки, співставлення показників різних населених пунктів.

Впровадження даного програмного комплексу дасть також  можливість сформувати інформаційну базу, необхідну для оформлення довідок різного характеру, в тому числі для отримання соціальних допомог, пенсій та ін.

Жителям громади не потрібно буде витрачати свій час (а в окремих випадках стояти в черзі ) для отримання відповідної довідки. І це перший крок до створення сучасного центру надання адміністративних послуг, діяльність якого буде спрямована на забезпечення зручних та доступних умов отримання жителями населених пунктів громади адміністративних послуг.

Останні новини Чернігівщини

Службовий пес знайшов у пункті пропуску

Службовий пес знайшов у пункті пропуску "запашний" батон 11:43

В автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» за інформацією співробітників СБУ, спільною міжвідомчою групою у складі представників ДПСУ,СБУ та ДФС, було виявлено незвичайну знахідку.

Держпродспоживслужба з початку року підтвердила впровадження системи НАССР у майже 400 операторів ринку

Держпродспоживслужба з початку року підтвердила впровадження системи НАССР у майже 400 операторів ринку 11:42

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області постійно контролюють процес запровадження на виробничих потужностях постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), і дотримання гігієнічних вимог до харчових продуктів на всіх стадіях їх виробництва та обігу.

На Чернігівщині завершилися навчання АТЦ СБУ

На Чернігівщині завершилися навчання АТЦ СБУ 11:27

Умовні терористи захопили заручників та погрожують підірвати кілька «вибухових пристроїв» на об`єкті із масовим перебуванням людей поблизу державного кордону. Саме такою була легенда антитерористичних командно-штабних навчань, які днями відбулися в одному з прикордонних районів Чернігівщини.

COVID-19 наступає: стає більше хворих і важчим перебіг захворювання

COVID-19 наступає: стає більше хворих і важчим перебіг захворювання 11:23

З числа хворих на COVID-19 у Чернігові сьогодні вже троє на ШВЛ і 20 - на кисневій терапії. Це озвучив на розширеній нараді в міській раді керівник міського управління охорони здоров’я Владислав Кухар.

Сімейні форми виховання – пріоритет державного управління

Сімейні форми виховання – пріоритет державного управління 10:41

29 вересня, напередодні Дня усиновлення, відбулося засідання за круглим столом на тему «Усиновлення дітей громадянами України – пріоритетна форма влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування».