Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 лютого, 13:06:56

Мена: створення сучасної інформаційної бази для покращення надання послуг жителям громади

04.01.2020   12:15Агенцiя

Діяльності Менської міської ради пов’язана із створенням, збиранням, одержанням, зберіганням, використанням великої кількості інформації. Значний об’єм інформації містить база погосподарського обліку, наповнення якої, шляхом ведення письмово відповідних книг, здійснюється в кожному старостинському окрузі Менської об’єднаної громади.

З метою покращення організації та належного ведення погосподарського обліку, підвищення рівня та якості роботи, мінімізації часу на отримання інформації по раді, по населеному пункту та з метою створення сучасної інформаційної бази для забезпечення управління розвитком населенних пунктів, Менська міська рада придбала програмний комплекс «Погосподарський облік».

Програмний комплекс розрахований для вирішення проблем з розвитку територій населених пунктів громади та поліпшення рівня життя населення та призначений для проведення моніторингу розвитку територій і містить комплекс показників, які характеризують: соціально-економічну ситуацію, демографічну ситуацію, зайнятість населення, освітній рівень населення, наявність та використання земельних ресурсів, житловий фонд, отримання довідкової інформації, співставлення інформації за попередні роки, співставлення показників різних населених пунктів.

Впровадження даного програмного комплексу дасть також  можливість сформувати інформаційну базу, необхідну для оформлення довідок різного характеру, в тому числі для отримання соціальних допомог, пенсій та ін.

Жителям громади не потрібно буде витрачати свій час (а в окремих випадках стояти в черзі ) для отримання відповідної довідки. І це перший крок до створення сучасного центру надання адміністративних послуг, діяльність якого буде спрямована на забезпечення зручних та доступних умов отримання жителями населених пунктів громади адміністративних послуг.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:02

25 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули важливі соціальні питання. Одне з таких – внесення змін до рішення про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту.

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району 12:36

24 лютого перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у нараді з керівниками територіальних громад Прилуцького району, яка проводилась в обласній державній адміністрації з метою обговорення питатань соціально-економічного та інфраструктурного розвитку, що виникають в процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою.

З незаконного обігу вилучено понад 32 тисячі пляшок алкоголю з підробленими акцизними марками

З незаконного обігу вилучено понад 32 тисячі пляшок алкоголю з підробленими акцизними марками 12:18

Співробітниками управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернігівській області у рамках співпраці з податковою міліцією Головного управління ДФС у Чернігівській області взято участь у заходах, спрямованих на виявлення фальсифікованої продукції.

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до весняно-польових робіт

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до весняно-польових робіт 10:05

Щонайменше 700 безробітних області підвищать свою кваліфікацію, аби бути затребуваними роботодавцями з початком весняно-польових робіт.

Поліція провела тактико-спеціальні навчання

Поліція провела тактико-спеціальні навчання 09:58

Учора впродовж усього дня на Чернігівщині тривав активний етап тактико-спеціальних навчань поліції із затримання озброєних злочинців. Організатор навчання — Національна поліція України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини