Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 13:52:12

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міськради

04.01.2020   11:18Агенцiя

3 січня міський голова Ольга Попенко провела позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради.

27 грудня 2019 року відбулися конкурси з відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть у місті Прилуки відпуск лікарських засобів та харчових продуктів за пільговими рецептами в 2020 році, а також з відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть у місті Прилуки відпуск препаратів інсуліну за пільговими рецептами в 2020 році. За результатами конкурсів переміг учасник – ТОВ «Ліки України», аптека №190. Протоколи засідань (додаються).

Тож на сьогоднішньому засіданні розглядалися два питання порядку денного, які стосувалися затвердження протоколів засідань конкурсних комісій з відбору суб'єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск препаратів інсуліну за пільговими рецептами в 2020 році та з відбору суб'єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск лікарських засобів і харчових продуктів за пільговими рецептами в 2020 році.

Доповідачем з винесених питань стала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко.

У ході обговорення члени виконавчого комітету прийняли рішення затвердити протоколи засідань конкурсних комісій.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю рилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.