Припинено діяльність 5-ти автозаправних комплексів
Співробітниками податкової міліції у тісній співпраці із правоохоронними та іншими державними контролюючими органами продовжується боротьба з тіньовими схемами на ринку реалізації палива та діяльністю нелегальних АЗС.
Як наслідок проведеної роботи, лише протягом декількох днів співробітниками податкової міліції спільно з управлінням СБ України в Чернігівській області на території області припинено діяльність 5 автозаправних комплексів, які функціонували без необхідних дозвільних документів.
Із незаконного обігу вилучено 44,4 тисячі літрів палива та обладнання для його зберігання та реалізації.
Загальна вартість вилученого перевищує 2 млн гривень.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression