Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 13:36:57

Держпродспоживслужба Чернігівщини підбила попередні підсумки року нинішнього і визначила пріоритети на рік наступний

02.01.2020   10:33Агенцiя

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен під час нарад з керівниками структурних підрозділів у містах і районах проаналізував результати діяльності служби протягом 2019 року та окреслив завдання на перспективу.

Акцентувалась увага на поліпшенні співпраці з місцевими органами виконавчої влади і самоврядування та засобами масової інформації.

«Представництва нашої служби у районах виконують чималий обсяг роботи, а її висвітленням, на жаль, займаються далеко не всі, - наголосив він, - між тим саме через засоби масової інформації люди отримують актуальну і корисну для них інформацію та більше дізнаються про діяльність наших структурних підрозділів. Останні в свою чергу у такий спосіб можуть ділитись своїми напрацюваннями з колегами, переймати позитивний досвід. Інформація з районів також знаходить місце і на офіційному сайті Головного управління. А співпрацюючи з місцевою владою, ми можемо більш активно виконувати поставлені перед нами завдання».

З-поміж пріоритетних напрямків,  які потребують особливої уваги, Юрій Павлішен виокремив проведення спільних навчальних семінарів стосовно організації безпечного харчування дітей у школах і дитячих садках, безперечного дотримання принципів системи НАССР та  запровадження її у всіх без винятку загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах.

«Питання безпечного харчування дітей перебуває на контролі керівництва держави і області, - зазначив Юрій Павлішен, - і одне з головних завдань Держпродспоживслужби – створити всі умови для того, щоб наші діти споживали тільки безпечну їжу. Завершено процес паспортизації харчоблоків. Це зменшить ризики харчових отруєнь і прояви інфекційних захворювань в дитячих колективах. Затвердження двотижневих меню, калорійність, проведення лабораторних досліджень сировини, продуктів харчування і готових страв – ті моменти,  які потребують особливої уваги».

За словами Юрія Павлішена, серед важливих питань, на які варто звернути увагу керівникам районних ветеринарних лікарень та лабораторій, має бути дотримання правил пожежної безпеки, в тому числі забезпечення приміщень відповідним оснащенням.

«Згідно з моїм дорученням протягом останніх двох тижнів створена при Головному управлінні Держпродспоживслужби комісія вивчала протипожежну ситуацію у районах, - зазначив керівник відомства, - потрібно врахувати усі зауваження і виправити недоліки. Те, що можливо, зробити власними силами, а щось варто врахувати при визначенні бюджету на наступний рік. Ми не повинні допустити трагічних випадків, пов’язаних з пожежами».

Йшлося під час наради також про критерії оцінювання роботи структурних підрозділів за підсумками 2019 року і результати проведення передплатної кампанії у районах.

Насамкінець Юрій Павлішен привітав представників районних структурних підрозділів з прийдешнім Новим Роком та вручив їм необхідну для роботи нову комп’ютерну техніку.

Останні новини Чернігівщини

23 лютого: цей день в Україні і світі

23 лютого: цей день в Україні і світі 08:57

День 1461 Російська агресія - Day 1461 Russian aggression

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини