Відбулось засідання виконкому Ніжинської міської ради
У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.
У засіданні взяли участь 10 членів виконкому, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Ніжинської міської ради та ЗМІ. На порядок денний було винесено 3 проекти рішень та 6 проектів подані для розгляду у робочому порядку. Різне:
1.Про видалення зелених насаджень на території м. Ніжина.
2.Про надання дозволу мешканцям вулиць Глібова та Богушевича на виготовлення за власні кошти проектно-кошторисної документації та будівництво каналізаційного колектора з подальшим підключенням його до мережі централізованого водовідведення міста.
3.Про внесення змін до Регламенту виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області VII скликання, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області VII скликання від 11серпня 2016 року № 220.
4.Про розміщення тимчасових споруд у м. Ніжині.
5.Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.
6.Про введення Опанасенка В.М. до числа прийомних батьків.
7.Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини.
8.Про доповнення додатків 2, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 29.08.2019р. № 274 «Про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти міського бюджету у 2019-2020 н.р.»
9.Про затвердження акта комісії з підготовки до розгляду земельних спорів на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади (м. Ніжин, вул. Вокзальна).
Різне:
1.Про дозволу Малашенко Ю.М. на розміщення атракціонів на площі Івана Франка біля будівлі міської ради під час проведення новорічних та різдвяних свят.
Всі подані проекти рішень на засідання виконавчого комітету були детально обговорені та прийняті.
В «Різному» був розглянутий лист ФОП Юрія Малашенка щодо надання дозволу на розміщення атракціонів біля будівлі міської ради під час Новорічних та Різдвяних свят. Обговоривши дане питання було вирішено надати дозвіл на розміщення дитячих атракціонів за умови погодження схеми розміщення з виконкомом та управлінням культури і туризму, а також заключення договору з РЕМом на постачання електричного струму.
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.