Ялинки міського голови відбулися в Міському палаці культури Чернігова
Ялинка міського голови 26 грудня зібрала в Міському палаці культури ім. В. Радченка чимало маленьких чернігівців. У нашому місті це щорічний захід, запрошення на який дається або як відзнака за досягнення в навчанні, або як підтримка, якщо дитина потребує додаткової соціальної уваги.
Два таких свята зібрали близько тисячі дітей з родин учасників АТО, з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків, дітей з інвалідністю.
А 24 грудня таке ж свято відвідали переможці учнівських олімпіад і конкурсів, спортивних змагань, а також діти–сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
Привітати дітей з новорічними та різдвяними святами прийшов і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Кожній родині він побажав міцного здоров’я, успіхів, найкращих вражень.
- Бажаю, щоб у ваших сім’ях було тепло та затишно. Щоб було тепло та затишно у нашому рідному Чернігові. Адже Чернігів – це наш рідний дім! – підкреслив міський голова.
У фойє Палацу маленьких гостей зустрічали казковий Дідусь зі Снігуронькою, яким діти розповідали віршики, та казкові герої-аніматори. Святковий настрій створювали й фотозони, різноманітні ігрові локації.
Маленьким глядачам показали новорічну циркову шоу-виставу «Зимова квітка», яка створена на основі танцювальних, акробатичних та музичних номерів за участю вихованців різних творчих студій та акторів Міського палацу культури. Це сімейне шоу для тих, хто хоче знову зануритися у дитинство, пригадати, що таке пустощі, веселий сміх. Маленькі відвідувачі у захваті спостерігали за яскравим дійством у виконанні понад 100 артистів.
Після концертної програми кожна дитина отримала від міста святковий подарунок, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.