Припинили незаконну діяльність покерного клубу та інших гральних закладів
Викрито та припинено діяльність покерного клубу та інших гральних закладів, якими надавались послуги у сфері грального бізнесу під виглядом державної лотереї та інтерактивного клубу.
За результатами проведених слідчих дій вилучено 3 покерних столи, ігрові фішки, колоди карт, системні блоки, монітори, маршрутизатори зв’язку, чекові апарати, грошові кошти, чорнову документацію.
Слідство за вказаними фактами триває. З метою встановлення всіх обставин подій проводяться слідчі (розшукові) дії.
Окрім того, з метою ефективної протидії кримінальним правопорушенням, пов’язаних з нелегальним гральним бізнесом, прокуратурою області та місцевими прокуратурами створено міжвідомчі робочі групи, до складу яких увійшли керівники усіх правоохоронних органів області, повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.