Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 12:02:18

Поліція проводить рейди для виявлення незаконного продажу хвойних дерев

24.12.2019   07:14Агенцiя

Поліцейські перевіряють «ялинкові базари» напередодні новорічних свят. У продавців мають бути усі передбачені законом документи, а дерева – з відповідним маркуванням.

Правоохоронці відпрацьовують територію ринків і так звані «ялинкові базари». Проведення рейдів пов'язано з незаконною вирубкою ялинок і сосен та їх продажем під час новорічних свят. Саме тому поліцейські перевіряють наявність у реалізаторів дерев відповідних документів і дозволів.

Поліція буде складати протоколи за такі порушення:
    незаконна порубка, пошкодження та знищення лісу (стаття 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Санкція цієї статті передбачає накладання штрафів;
    порушення правил благоустрою (стаття 152 КУпАП), що карається штрафами;
    порушення правил торгівлі на ринках (стаття 159 КУпАП), що тягне за собою попередження або накладання штрафу.
    торгівля з рук у невстановлених місцях (стаття 160 КУпАП), що карається штрафом з конфіскацією предметів торгівлі або без такої;
    порушення порядку провадження господарської діяльності (стаття 164 КУпАП). Тягне за собою накладення штрафу з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і виручених грошей.

Поліцейські закликають громадян готуватися до свят відповідально і не порушувати правил торгівлі новорічними деревами. Правоохоронці нагадують, що перевірити походження ялинки чи сосни можна на офіційному сайті Державного агентства лісових ресурсів, інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини