Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини врятували 2 особи та 53 рази залучались до ліквідації пожеж
Упродовж минулого тижня з 16 по 23 грудня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 204 чоловіка особового складу, 60 одиниць основної та спеціальної техніки.
Вогнеборці ліквідували 33 пожежі, 20 з яких виникли в житловому секторі громадян, 1 на транспорті, 12 у природних екосистемах та інших. Під час ліквідації пожеж вогнеборці врятували 2 особи. Нажаль, у вогні загинуло 2 особи.
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку 37 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, зокрема 2 фугасні авіаційні бомби ФАБ-100 та ФАБ-50, 6 артилерійських снарядів калібром 152, 76 та 45 мм, 29 мінометних мін калібром 82 та 50 мм.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 13 разів залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, інформує
УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.