Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 11:03:20

Оперативники Чернігівщини - серед найкращих з розшуку злочинців та безвісти зниклих громадян

12.09.2012   10:26

В останню декаду літа - з 20 по 30 серпня на території Чернігівської області проходила державна оперативно-профілактична спецоперація «Розшук». Метою якої було встановлення місця знаходження безвісти зниклих громадян та осіб, що переховуються від суду та слідства, а також ідентифікація не впізнаних трупів.

За підсумками операції Чернігівська область серед інших областей України має наступні результати:

- 6 місце - по встановленню осіб, що переховувались від правоохоронних органів (1 місце серед областей ІІ категорії - Миколаївська, Сумська, Черкаська, Чернігівська);

- 4 місце - по розшуку безвісти зниклих громадян ( 1-е місце серед областей ІІ категорії);

- 4 місце - по встановленню осіб невпізнанних трупів (2 місце серед областей ІІ категорії).

Що ж стосується конкретних показників, то протягом 10 діб міськрайвідділами УМВС України в Чернігівській області було встановлено місцезнаходження 40 злочинців, які переховувалися від правоохоронних органів, з яких - 15 за скоєння тяжких злочинів.

Розшукано 5 злочинців для інших УМВС України, їх затримали оперативники Бобровицького, Ріпкинського, Козелецького та Срібнянського райвідділів, а також Чернігівського міськвідділу.

Розшукано 2 злочинці для правоохоронців інших країн СНД: в Семенівському районі за незаконний перетин кордону, а в Чернігові за крадіжку.

Розподіл розшуканих злочинців за видами тяжких злочинів виглядає так:

розшукано дві особи, які знаходилися в розшуку минулих років за скоєння вбивств; встановлено місце знаходження п'яти чоловік, які обвинувачуються у завданні тяжких тілесних ушкоджень; знайдено одного ґвалтівника, 10 грабіжників та 8 осіб, що розшукувалися за скоєння розбійних нападів, а також три особи, обвинувачувані за ст. 286 Кримінального кодексу України «порушення правил безпеки дорожнього руху» - це ті особи, які зникли з місця скоєння ДТП.


Також було встановлено місцезнаходження 35 безвісти зниклих осіб, з яких 2, знаходилися  в розшуку ще з минулих років, один  безвісти зниклий, виявлений в Бахмацькому районі, розкушувався працівниками міліції іншої області України, а ще один безвісти зниклий - правоохоронцями однієї з країн СНД.

Загальна кількість розшуканих в період операції «Розшук» -  84 особи. Всі вони розшукані працівниками карного розшуку міськрайвідділів області.

Всього ж з початку року було розшукано 235 злочинців та встановлено особи 7 невпізнанних трупів.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.

5 квітня - Міжнародний День супу

5 квітня - Міжнародний День супу 08:55

Міжнародне свято - День супу відзначають в першій декаді квітня. Святкова дата з’явилася кілька років тому. Заходи за традицією включають популяризацію супу, як смачної і корисної для здоров’я страви.