Обрано Громадську раду при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області
У податковій службі області відбулись Установчі збори по формуванню дорадчого органу - Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.
Відкрив збори голова ініціативної групи Дмитро Адаменко, який інформував присутніх про проведену роботу у складі ініціативної групи.
В установчих зборах взяв участь керівник податкової служби області Олексій Літвінов. У своєму виступі він наголосив, що податкова служба налаштована на відкритість та взаємодію з громадською радою у вирішенні нагальних питань її діяльності. Побажав новоствореній громадській раді успіхів та плідної роботи.
До складу громадської ради увійшло 29 представників громадських організацій області, які виявили бажання делегувати своїх представників до складу дорадчого органу.
Рейтингове голосування, яким зазвичай обирається громадська рада, не проводилось. Кількість кандидатів до складу громадської ради була меншою кількісного складу, визначеного ініціативною групою.
Перше засідання громадської ради запланували провести після затвердження органом її кількісного складу, інформує Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.