Цьогоріч допомогу отримають 78 багатодітних родин області
Про це повідомили в Департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА. Спільно з РДА та виконавчими комітетами міських рад здійснюється моніторинг стану потреб та умов проживання багатодітних сімей із п’ятьма і більше дітьми.
Понад сто таких родин потребують допомоги у вирішенні проблемних житлових та соціально-побутових питань.
Відтак, цього року за кошти обласного бюджету придбані дитячі двох’ярусні ліжка для 21 багатодітної сім’ї, побутова техніка (холодильники, пральні машини, газові плити, морозильні камери) — для 34. Обновки у вигляді побутової техніки, меблів, наборів посуду та комплектів постільної білизни отримають ще 23 родини.
Допомога надається в рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми до 2020 року.
В області 660 родин виховують по п’ятеро і більше дітей. Усього ж на Чернігівщині проживає більше семи тисяч багатодітних сімей, в яких виховуються понад 24 тисячі дітей.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression