Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 16:44:35

Хід примусового стягнення з боржника півмільйона гривень перебуває на контролі прокуратури області

20.12.2019   08:10Агенцiя

В 2017 році прокуратурою області в інтересах Прилуцької міської ради заявлено позов до суб’єкта господарювання про стягнення півмільйона збитків у вигляді упущеної вигоди, завданих використанням без правовстановлюючих документів земельної ділянки у м. Прилуки площею 5 тисяч квадратних метрів.

В порушення вимог земельного законодавства використання землі здійснювалося відповідачем безоплатно.
 
Зважаючи на обґрунтованість позовних вимог господарський суд позицію прокуратури підтримав, позов задовольнив у повному обсязі. Апеляційна скарга відповідача залишена судом без задоволення.

Наразі рішення суду перебуває на виконанні у відділі примусового виконання рішень судів Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. 

З метою його виконання державним виконавцем арештовані кошти та майно боржника, описано нерухоме майно.

У встановленому законодавством порядку проведено оцінку майна, вартість якого склала 3,5 млн грн.
 
Через невиконання боржником рішення у добровільному порядку, арештоване майно буде реалізовано в примусовому порядку. інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини