На Чернігівщині розпочались позапланові перевірки об'єктів з масовим перебуванням людей
На виконання доручення Прем’єр-міністра України співробітниками районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області розпочались позапланові перевірки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей на предмет дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Слід зазначити, на Чернігівщині заплановано перевірки 1154-х таких об'єктів.
16-17 грудня фахівцями Борзнянського районного сектору перевірено 4 об'єкти у районному центрі, зокрема заклади дошкільної освіти № 2 "Теремок" та №1 "Світлячок", а також загальної середньої освіти I-III ст. ім. Христини Алчевської та її філію І ст. № 3.
Під час перевірок особливу увагу рятувальники звертали на утримання евакуаційних шляхів і виходів, відповідність вимогам безпеки електромереж, наявність і належний стан первинних засобів пожежогасіння, працездатність систем протипожежного захисту, внутрішнього та зовнішнього водопостачання.
Крім того, надзвичайники з персоналом, дошкільнятами та учнями практично відпрацювали порядок дій по евакуації з приміщень у разі виникнення пожежі, надзвичайної події тощо, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.