"Батьківське серце" - дітям загиблих героїв
Уже вдруге на Чернігівщині діти, чиї батьки загинули в зоні бойових дій на сході України, отримують іменні пам’ятні кулони у вигляді серця. Їх вручення відбулося сьогодні в Обласному молодіжному центрі.
Ініціатори заходу — громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» та ГО «Єдина родина Чернігівщини» сподіваються, що таким чином не тільки діти відчуватимуть підтримку з боку суспільства, а й громада не забуватиме, яка ціна сплачується за мир у нашій країні.
За весь час військових дій у Донецькій і Луганській областях Чернігівщина втратила 179 героїв. Пам'ять усіх загиблих учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання.
Вручення провели ветерани російсько-української війни, мама загиблого солдата Руслана Амірова – Оксана і батько полеглого майора Нацгвардії Андрія Шанського – Микола, протоієрей Роман (Кіник) та за дорученням очільника представницької влади області Ігоря Вдовенка – радник голови обласної ради Дмитро Никоненко.
Разом з оберегом діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.
Тематичну концертну програму для учасників заходу забезпечили виконавці обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, театру естради «Феєрія», зразковий ансамбль бандуристів «Соколики» дитячої музичної школи №1 імені Стефана Вільконського.
Провела церемонію вручення артистка обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, мати загиблого героя Володимира Близнюка – Олена Белеванцева.
Після спільного фотографування відбулось урочисте покладання квітів до стел Героям на Красній площі Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.